Kategorie

Informace

Samsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - Růžové

Samsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - RůžovéSamsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - RůžovéSamsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - RůžovéSamsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - RůžovéSamsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - RůžovéSamsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - Růžové
249,- Kč 206,- Kč bez DPH 9.74 € 8.05 € bez DPHVýrobce: Nillkin
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: NIL-SP-SM-A700-P
Cena bez DPH: 206,- Kč
Ihned k odeslání: 2 Ks


Technické parametry

Typ pouzdra: Typové
Typ ochrany: Kompletní
Model: Sparkle S-View
Barva: Růžová


Popis produktu

Produkt: Samsung A700 / Galaxy A7 - Pouzdro Nillkin Sparkle S-View - Růžové

Popis: Flipové pouzdro Nillkin Sparkle Flip S-View se skládá ze zadní části pouzdra, která je tvořena z vaničky z tvrdého plastu, která se nacvakne na mobilní telefon. Vanička má všechny potřebné výřezy a otvory například pro reproduktor, konektory a tlačítka, fotoaparát. Zadní kryt přechází plynule v přední kožený flip, který disponuje taktéž průhledným okénkem S-View. Díky kterému Vám již neuniknou důležité informace jako příchozí hovory, zprávy, emaily, aniž byste museli flip odklápět.

Originální produkt Nillkin: Obsahuje identifikační kartičku, díky ní lze ověřit originalitu a nainstalovat aplikaci pro obsluhu okénka.

Kompatibilita: Samsung A700 / Galaxy A7


captcha

Sdílet produkt

ctrl+c zkopírovat do schránky

Facebook Twitter Google+