Kategorie

Informace

LG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - Bílé

LG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - BíléLG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - Bílé
99,- Kč 82,- Kč bez DPH 3.87 € 3.2 € bez DPHVýrobce: Blue Star
Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: FS-LG-H440-W
Cena bez DPH: 82,- Kč
Ihned k odeslání: 3 Ks


Technické parametry

Typ pouzdra: Typové
Materiál: Koženka
Typ ochrany: Kompletní
Model: Flexi Slim
Barva: Bílá


Popis produktu

Produkt: LG Spirit 4G LTE / H440 - Pouzdro Flexi Slim - Bílé

Popis: Pouzdro, speciálně určené pro telefon, je vyrobeno z ekologické kůže (koženka). Pouzdro Váš telefon nejen ochrání před nepříznivými vlivy a omezí jeho poškození způsobené pádem, ale současně z Vašeho telefonu učiní krásný doplněk. Pouzdro je typu "flip", pouze odklopíte přední kryt a můžete telefon používat, aniž byste byli nějak omezováni. Telefon drží v pouzdru nasazením do silikonové vaničky, která je překlopená flipem. Flip drží v uzavřené poloze magnetem - lze jej tedy jednoduše otevřít a ihned máte přístup ke všem funkcím telefonu.

Upozornění: Obrázek produktu je pouze ilustrační, barva i provedení je shodné, liší se pouze otvory pro fotoaparát a ovládací tlačítka, která jsou shodné s modelem telefonu viz popis.

Kompatibilita: LG Spirit 4G LTE / H440


captcha

Sdílet produkt

ctrl+c zkopírovat do schránky

Facebook Twitter Google+